Publikováno Napsat komentář

Jak vybrat vhodnou dětskou matraci

detska matrace

Postýlka je místo, kde dítě tráví většinu svého času, a proto by nebylo moudré ji nevěnovat zvýšenou pozornost. O to větší pozornost si však zasluhuje dětská matrace, která má pro dítě význam hlavně ze zdravotních důvodů. První roky dítěte jsou určující pro vývoj jeho zad a páteře, a proto je třeba matraci vybírat důkladně, aby dítě v pozdějším věku nežehralo na zbytečnou nedůslednost při výběru. 

Pokračování textu Jak vybrat vhodnou dětskou matraci
Publikováno Napsat komentář

Pokojové rostliny čistící vzduch

kytka

Rostliny už od pradávna patří mezi základní bytové doplňky, kterými si zútulňujeme naše obydlí. Při výběru rostlinek ale většina z nás kouká hlavně na jejich vzhled, a jak se budou hodit na vybrané místo. O tom, že design není důležitý, se hádat nebudeme, jenomže věděli jste, že pokojové rostliny odvedou také skvělou práci při čištění vzduchu?

Pokračování textu Pokojové rostliny čistící vzduch
Publikováno Napsat komentář

Jak vybrat ideální sedací soupravu

sedaci souprava

Zatímco pro jednoho je zařizování bytu zábava a možnost se pořádně vyřádit, pro druhého je to spíše nutná povinnost, kterou musí při stěhování nebo obměně zařízení podstoupit. My se dnes podíváme na část vybavení, která je důležitá nejen z hlediska využívání, ale také stylu. Jedná se o sedací soupravu, která je dominantou každého obývacího pokoje, a na které trávíme často nejvíce času, ať už přes den, nebo také v noci.

Pokračování textu Jak vybrat ideální sedací soupravu